| BeatriceMaria98 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o mica afacere de suflet, mai exact cu sapunuri sculptate, pictate manual si multe alte produse ( cosmetice etc.) lucrate manual. Vreau sa ma ajutati cu un nume, oare cum sa numesc aceasta mica afacere? Astept sugestiile voastre cat si parerile voastre in legatura cu asta - daca va merge sau nu.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Intentionezi sa lucrezi la intern sau sa iesi si in afara? Depinde mult de chestia asta ce nume de brand iti vei alege. Una e Lavender Fields, alta e Parfumuri de Suflet sau Arome de Neuitat, ceva de genul.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spumici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passion

| REMiXDJ a răspuns:

LOVE SOAP si pui si o inimioara pe sapun