| ada_2840 a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi gasesc o slujba de vara,ceva mi usor, pentru 16 ani.
Aveti ceva idei?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
pai ai putea sa te angajezi la un stand din asta de mancarea, sau ai putea sa livrezi plicuri sau alte chestii.

Răspuns utilizator avertizat
| ada_2840 explică (pentru ab7ra7xa7ss):

Creca asta e problema mea, nu a ta.si da ma intretin parinti, dar vreau sa fac si eu ceva cu viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
| oanaaa16 a răspuns (pentru ada_2840):

Nu are rost sa dai explicatii. Fiecare face ce vrea cu viata lui, nu inteleg de ce se baga unii. E problema ei. Daca ai raspuns la intrebare, raspunde.i, nu critica tu familia nimanui. Si pe mine ma intretin parintii, am 17 ani. si muncesc. O sa ma satur, dar daca ajung acolo unde vreau, si incep de jos, o sa muncesc cu placere, nu cu gandul ca "o sa ma satur". Eu sunt promoter. Promovezi diferite produse ale unor firme. Poti cauta si tu, sau sa imparti pliante. E destul de convenabil. Avand in vedere ca ai 16 ani si nu o sa te bage la norma intreaga, nu te astepta la un salariu marehee hee. E bine sa capeti experienta happy