| aly14 a întrebat:

happy! Vreau ca vara asta sa nu fie una monotona, sa gasesc lucruri interesante de facut. Aveti idei? Funda >:.

2 răspunsuri:
| RagabejaAlexandru a răspuns:

Depinde cati ani ai... poate iti place sa mergi in cluburi daca ai varsta necesara. Poate citesti niste carti daca esti interesat/a. Poti sa iesi cu prietenii la plimbari sa discuti. Poti merge la plaja caci e vara.sunt multe, doar e vara, timp liber, fara griji

| Ania100 a răspuns:

Poti sa mergi la mare, sa te duci in orase in tari sau la bunici:d. distreaza-te cum iti place!