| aly14 a întrebat:

happy! Vreau ca vara asta sa nu fie una monotona, sa gasesc lucruri interesante de facut. Aveti idei? Funda >:.

5 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Bbbbbbbbbbbbbmx

| Prigatdevisine a răspuns:

Arunca-te intr-un ocean smug si o sa inoti mai tot timpul, deci o sa schimbi fiecare loc, o sa vezi alti pesti, o sa fie totul diferit si plictiseala nu are cum sa te indispuna :* etc rolling on the floor

| anakondaba_4393 a răspuns:

Stai la oras?

| Stefania_3298 a răspuns:

Du-te la plaja,iesi cu prietenii in oras, viziteaza-ti rudele, plimba cainele(daca ai)stai cat de mult pe acest site...

| Ang3l_9673 a răspuns:

Am eu una.adk cel putin iti spun ce voi face eu: >>fa-ti un kart