| CreatzaBắ a întrebat:

vreau sa imi ziceti care stiti, daca sunt ceva cursuri in tm pentru minori.de ex manichiura/pedichiura, cosmetica, de fotomodele ceva de genu.si as dori daca ar fi gratuite.plizz...sau siteurile rasp bun care ma ajuta are fundita

3 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

Pentru manichiura/pedichiura, cosmetica cursuri pentru minori nu am auzit.
Agentie de fotomodele pentru minori existabig grin.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaw a răspuns:

Exista scoala de meserii pentru coafeza, frizerie, manichiurista, cosmetica; poti sa le cumperi de la eurocor. ca sa fii fotomodel trebuie sa iei legatura cu o agentie de fotomodele care sa te "creasca".