| Bogddana2023 a întrebat:

Buna ziua, am avut cont revolut și nu mai am numărul și nici gmail, am încercat sa fac alt cont nu-mi da voie, spune ca am alt cont. Ce trebuie sa fac sa recuperez contul?
Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suni personal la REVOLUT si discuti situatia contului pe care o ai, ca sa ti-l poate reactiva.

Revolut nu este o joaca de copii, fiind o Institutie Financiara mare, care nu face conturi la cerere doar pentru ca vrei tu un alt cont.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa ii contactezi pe suport.

| Gygy27101988 a răspuns:

Ce trebuie sa fac