| Goguline06 a întrebat:

Buna ziua
Am cum sa îmi primesc bani înapoi pe un produs daca bonul este deteriorat?
Se vede pretul total si codul de bare.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearcă. E asa greu sa mergi inapoi in magazin?

| Simpatic a răspuns:

Banuiesc ca daca codul de bare este citibil si bonul este valabil.
Ramane sa mergi la magazinul respectiv
Insa nu uita ca mai sunt si alte conditii cand returnezi un produs, unele se pot returna altele nu de exemplu cele de igiena personala doar in anumite conditii, apoi termenul legal de 14 zile s-a.m.d

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ai deteriorat bonul? Daca dai de o casierita amabila te va ajuta daca nu nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai incercat și ți a fost refuzat

| ReddY25 a răspuns:

Ia încearcă măcar

| andreea1baratiu a răspuns:

Depinde de fiecare magazin

| Pubexpresssrl a răspuns:

Dacă este deteriorat cam slabe șanse deoarece acel bon se înregistrează în contabilitate și în timp de deteriorează el de la sine dacă deja este deteriorat e nasol