| Bichi a întrebat:

Buna TPU pot sa-mi dau seama cat costa un produs uitanduma pe codul de bare sa pot sa scriu codul pe net sa aflu pretul?

3 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Codul de bare trebuie scanat folosind o aplicatie pentru telefoanele Smartphone si iPhone. Aplicatia se numeste Barcode Scanner si gasesti totul despre ea aici: https://play.google.com/......ps/details

Daca nu ai Smartphone sau iPhone, singura solutie este sa-ti cumperi unul.

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

In principiu ar trebui sa mearga insa si un smartphone cu o aplicatie care citeste qr-coduri ar trebui sa vada si codurile de bare