| ionandeei a întrebat:

Buna ziua, am nevoie de putin ajutor. Am un imprumut la provident si o perioada nu am
platit, iar acum vreau sa platesc, mi-au spus exact suma pe care o am de platit, eu acum ma gandesc daca platesc toata suma cum fac sa imi inchida contractul? Eu platesc restantele la libra bank iar daca sun la ei nu raspunde nimeni si nu as mai vrea sa am probleme pe viitor. Am nevoie de un sfat, cer respect si seriozitate! Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai facut imprumut la Provident, probleme tale sunt de lunga durata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au un Nr de telefon de call center cei de la Provident, acolo o să obții informațiile necesare

| johnnny123 a răspuns:

Te duci la o sucursală Provident, te așezi pe scaun și spui "Sunt cutare și vreau să achit integral tot ce vă datorez și să încheiem toate socotelile. Vreau să plec de aici cu o foaie pe care scrie că nu mai am niciun fel de datorii la voi."

| darrio2007 a răspuns (pentru johnnny123):

Tu ai in oras sucursala Provident? Nu stii ce inseamna Provident.