| brune a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am avut de depus la ING in contul cuiva niste banuti 65 lei iar la caserie mi s-a spus ceva de genul ca daca vreau sa ajunga 65 in contul respectiv trebuie sa depun 80 lei.Adica 15 lei comision sau ceva de genul.Pana la urma am depus 65 de lei si acasa am stat sa procesez informatia.Pana la urma cati bani am trimis?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Ai trimis cat te-a informat si doamna de la casierie 65 minus comision, adica vreo 50.
Sper ca esti constient(a) ca daca trebuie sa depui si diferenta mai platesti inca 15 plus comsion, adica vreo 30.
Uite asa in loc de 80 platesti 95, ca stii tu mai bine decat casierita. happy
Multa bafta

1 răspuns:
| Horga_Ionutz_1986 a răspuns:

Ai trimis doar 50 de lei. Bafta