| benQ a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu modalitatile de plata pa PayPal sau MoneyBookers.

Stiti vreo metoda prin care as putea depune bani prin telefon? Interesul meu este sa-mi depun bani pe cont de bet365/bwin, insa mi-as dori sa o fac prin intermediul telefonului.

Aveti vreo idee despre asta?
Daca chiar nu se poate, daca are cineva bani pe 2 siteuri de plati online, facem schimb cu bani pe telefon.

Multumesc.

1 răspuns:
| TuguiMihai a răspuns:

Nu poti face depuneri in cele doua banci virtoale dupa telefon.
Poti depune numai cu cardul.