| YoungScarecrow a întrebat:

Bună ziua, am un cont la banca Transilvania și voiam să întreb dacă pot lua un extras de cont de la fiecare bancă BT din Romania? Sau numai de la mine din oraș?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti obtine extras de cont de la orice unitate a bancii BT din Romania.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e nevoie sa mergi la ei, poti suna la serviciul "BT visual help".
Primesti un link pe care il deschizi de pe telefon, selectezi ce extrase vrei sa primesti, iti cer CNP-ul parca, apoi iti trimit pe mail extrasele, in format PDF.
Numar si detalii: https://www.bancatransilvania.ro/bt-visual-help

| UserRo10 a răspuns:

Orice unitate BT din tara sau online din aplicatie de mobil