| Shin0bi a întrebat:

Poti trimite bani din,strainatate(Anglia)in Romania fara sa ai cont in banca, in Romania? In afara de WestersUnion.De ex de la o banca din Anglia,lla Transilvania in Romania, fara ca sa ai cont la Transilvania.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, daca nu-i trimiti prin transfer rapid. Ii mai poti trimite prin posta, dar nu la banca.
Poti sa-ti deschizi foarte repede un cont la o banca, cont in lire engleze si atunci poate sa-ti trimita lire engleze prin virament bancar sau depunere in cont.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi ca alternativa la WU...
http://www.moneygram.co.uk/