| Stamati1233 a întrebat:

Bună ziua.
As dori sa ma ajutați.
Mi-am făcut un card de debit în Italia și mi-a expirat acum câteva luni.
Eu momentan sunt în România și pe acel card încă mai am o suma de bani.
Cum as putea sa întru în posesia banilor dar sa nu mai merg pana în Italia?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cardul e nefuncțional ințeleg... incearcă să suni la numărul de pe card și să le spui povestea, poate rezolvi ceva deși cam slabe șanse...

| Frank51 a răspuns:

Transfer din aplicație.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu poti DECAT daca ai internet banking, sa ii transferi in alt cont, altfel, nu stiu daca reusesti la telefon

| dinaprilie a răspuns:

Poti sa faci un transfer online-poate din iban Italia in iban romania..suna la banca sau email.