| Bianca666666 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa devin reprezentant Oriflame sau Avon, ma poate ajuta cineva cu detalii sau cu pasii pe care ar trebui sa-i urmez?
Pe care sa o aleg?
Mulțumesc, dau fundă

Răspuns Câştigător
| Justme111 a răspuns:

Si eu eram la inceput asa. Oriflame sau avon?! Si pana la urma m-am uitat la avantajele mele si am ales oriflame. La oriflame sunt unele produse mai ieftine fata de avon si altele mai scumpe dar la oriflame din recenziile multor persoane, sunt produse mai de calitate. La oriflame reducerile incep de la o comanda de 70 lei, la avon incep de la 120 de lei. Reducerile se aplica valorii comenzii tale, pentru a castiga bani. Si din nou, la oriflame sunt reduceri mai mari, deci câștiguri mai mari. Orice ai nevoie, contacteaza-ma pe privat si iti spun tot ce trebuie sa stii. Si daca vrei, te pot inscrie eu. Te pup :*

2 răspunsuri:
| MrSphirit a răspuns:

Buna, intra aici pe https://reprezentantavon.info, te poti inscrie si afli si care sunt beneficile.

| Danna1217 a răspuns:

Buna! Numele meu este Dana si sunt lider Avon!

Nu exista comanda minima, nu esti obligata sa comanzi in fiecare luna!

Pentru a beneficia de transport gratuit, comanda trebuie sa fie de minim 160 lei si sa fie plasata prin aplicatia Avon On.

La prima comanda de minim 160 lei beneficiezi de 15% discount + rimel si creion de ochii cadou!
Daca comanda este de minim 320 lei beneficiezi de 20% reducere si de doua cadouri (rimel si creion de ochi +ruj si doua lacuri de unghii)

Inscrierea este gratuita si o poti face accesand urmatorul link:
https://arp.avon.com/prp/RO/ro/DANAMIRON

Daca ai nevoie de ajutor sau detalii, nu ezita sa ma contactezi! Daca ai nevoie de catalog spune-mi si iti voi trimite! Te voi ajuta cu drag!????