Bunăă! Mi-aş dori să devin reprezentant Oriflame. Mă poate ajuta cineva cu paşii care trebuie parcurşi şi înscrierea? Mulţumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu trebuie sa gasesti un alt reprezentant si sa il intrebi cine este coordonatorul, te duci la el si te inscrie.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai daca cunosti o persoana care sa fie tot reprezentant, adica sa aiba rangul mai ridicat te poate incrie ea. As fi putut sa te ajut eu insa nu stiu cum trebuie procedat, si eu la randul meu am fost inscrisa de o coordonatoare big grin

Mulţumesc oricum happy

| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru Unknown123):

Nu ai pentru ce happy bafta