| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, cum pot sa downloadez datele care apartin unei firme listate pe BVB? Am nevoie sa downloadez pe o perioada de 5 ani si sa le introduc in excel.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce date vrei. Daca te refer la crestere anuala and stuff sunt sanse sa le gasesti, dar de obicei totul aparte valoare actiunilor in timp e cam confidential.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai cont la un broker, e probabil sa vezi acolo datele firmeri, capitalizare, valoarea actiuniklor, tranzactiilor, cifra de afaceri, venituri/cheltuieli.