| Dejavu1536 a întrebat:

deci am si eu un canal de youtube pe nume Panda Vines care l-am inceput din pasiune, continutul meu consta intr-o compilatie de vine-uri populare. Si as vrea sa stiu, daca pot monetiza, adica sa primesc bani pe acele videoclipuri daca vine-urile nu sunt facute de mine ci de alti oameni de pe youtube.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Normal ca nu poti!

| capoi a răspuns:

Incearca siteul asta. Deci te uiti la un video, dai un like si primesti puncte si cu punctele alea dai click pe add page si pui pe like, subscribe sau view. Si alte persoane se vor uita la canalul tau. Poti alege si din ce tara sa se uite, si chiar functioneaza bine. In 10 min am facut deja 10 subs. Uite linkul http://likenation.com/? ref=367572

| Discord a răspuns:

Se poate! Gandeste-te le epic fails sau la Doza de Has.