| leulescugabriel a întrebat:

Buna ziua, imi poate raspunde cineva la urmatoarea intrebare: Care este cea mai buna agentie pentru recuperarea taxelor din Olanda? Va multumesc anticipat pentru un eventual raspuns si va urez o zi buna!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Hmmm... nu e așa de greu să completezi singur un formular pe internet. Mai ales că după 1 martie fiscul îți prezintă toate datele strânse pe anul precedent.

| Frank51 a răspuns:

Eu colaborez cu RT tax, mi se pare că au cel mai mic comision.