| LaMLaMlaMa a întrebat:

Mai, dar cand mai incepe Nini? Cine imi da ora si ziua funda! Si daca raspunde si la urmatoarea intrebare de mine ii pun funda!

5 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna! Ziua nu se stie exact(in acest moment),poate mai tarziu se va 'divulga' si ziua:)). Deci,Nini va incepe in martie, ora, tot cam asa (21:25). Nu este sigura nici ora.
Uite: http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel
Aproximativ,cam prin 12 martie(cred).

Si eu abia astept sa revina!
Pa!

| LoveTVD a răspuns:

Eu una am sunat la disney channel pentru ca am gasit nr lor pe un site si mi-au spus ca o sa inceapa in martie pentru ca nu au reusit inca sa traduca toate episoadele happy.

| Piiink a răspuns:

Sa dai pe www.peteava.ro,o sal gasesti! SUCCES!

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Incepe in luna martie cu noi episoade fiind ca a facut pauza si este aceeasi ora numai ca nu se stie deloc ziua

| StefyLoVy a răspuns:

Buna, eu red ca va incepe incurand si eu sunt o fana si sper ca va incepe in 12 martie.