| DanaRiimaruca a întrebat:

Ma intereseaza sa imi deschid un site cu produse cosmetice. Imi poate spune cineva de unde pot sa cumpar produse cosmetice branduri Engross? Am inteles ca Polonia e o varianta. De unde exact? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Degeaba i ti deschizi site, sunt prea multe magazine si online cu produse cosmetice, iar românii nu au bani de cosmetice, eele femeile cumpăra cele mai ieftine rujuri parfumuri si rimeluri, asa ca nu cred ca o sa i ti mearga afacerea bani aruncati pe marfă sa o vinzi la sfantul asteaptă.

| castravetebasm a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Inca merge.
Daca ai avea idee cat baga femeile in aspect nici nu iti dai seama si totul ca sa ii zici tu. Ce bine arata si ce as da la ea

| laSoledad a răspuns:

De ce ti-ai deschis cont nou sa nu te mai recunoastem? Asa mare e presiunea sociala?

| castravetebasm a răspuns:

Daca vrei site si sa colaboram contacteaza-ma 0751 403 115