| onii2001 a întrebat:

cine imi poate spune un site 100% adevarat pentru produse cosmetice gen avon etc, doar sa fie ieftine! (stau prost cu bugetu laughing

Răspuns Câştigător
| AlexandraCris a răspuns:

Bună! La Farmec găseşti produse de calitate destul de ieftine după părerea mea.

| deaconueduard a răspuns (pentru AlexandraCris):

Pe www.iwishcosmetics.ro gasesti marci englezesti gen laval, w7, technic, constance carroll, la un raport calitate pret foarte bun

6 răspunsuri:
| hamsterita29 a răspuns:

Dar cele de la avon sunt destul de ieftine tongue

| XDeDeeX a răspuns:

Yves Rocher

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| deaconueduard a răspuns:

Cosmetice pentru toate buzunarele gen astor, burjois, sleek, rimmel la preturi chiar foarte avantajoase, sau mai ieftine gen wet n wild, manhattan, nyc sau bys gasesti pe http://iwishcosmetics.ro/

| AnitaAny a răspuns:

Http://ladys.ro/promo/1/AM3bU7ZH
incearca -ieftine si bune-