| Mitroi_Alexandru_1999 a întrebat:

Mi-am facut un card de salariu la Unicredit si nu am timp sa ma duc la banca (sunt la munca schimbu` 1 si ajung la 16:00 acasa ), trebuie cumva ca prima retragere sa fie facuta neaparat de la un bancomat Unicredit? Mersi, dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Ioana_Diana_1999_ObuQ a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are bancomatul cu faptul ca tu vii acasa la 16?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai toate operatiunile ar fi bine sa le faci la banca proprie. Altfel sunt comisioane. Nu sunt mari dar se aduna in timp. Poate ca ar fi bine, intr-o zi libera, sa mergi la banca ta sa vezi comisioanele.