| cretzu25 a întrebat:

Bună ziua tuturor oameni dragi! Am și eu o întrebare dacă poate sa îmi spuna cineva? Sa poți retrage bani de pe tiktok, trebuie sa ai doar PayPal? Sau mai este și alt card ce este permis? Va mulțumesc tuturor pentru eventualele răspunsuri

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi sa nu iti dea ei bani pe tik tok, vrăjeli pui botul la asa ceva? Nu iei niciun ban fi serios, poate ai tu de dat bani.

| adryang78 a răspuns:

Răspunsul îl găsești tot pe platforma tiktok. PayPal nu este un card, este o platformă la care se pot lega unul sau mai multe carduri, sau direct un cont bancar ori mai multe. Posibil ca platforma tiktok să accepte și alte platforme similare.