| Borcanel a întrebat:

Ca multi de pe aici mi-am dorit mereu sa fac bani pe net, iar acum o saptamana am gasit o solutie mult mai profitabila decat acele PTC-uri, unde esti platit pentru a da click pe reclame, aici, neavand limite de castig. Faci bani pe munca ce o depui.
Solutia este FileSonic ( http://www.filesonic.com/referral/1732111 ). Cu acest sistem ai posibilitatea de a uplada pe internet orice fisier doresti, ei iti vor genera un link de unde se va putea descarca ce tu ai urcat, iar pentru fiecare descarcare tu esti platit. ( 35 $ pentru 1000 descarcari ). Suna destul de greu, dar in practica este mult mai usor. Tu urci un fisier ce crezi ca se cauta ( un film, un album de muzica), ei iti dau un link, iar tu pui acel link pe diverse site-uri / forum-uri castigand continuu.
Designul site-ului este foarte aerisit si usor de folosit facand treaba foarte usoara. Mult succes tuturor!

1 răspuns:
| BlueEyes_7050 a răspuns:

http://www.filesonic.com/referral/4872871 poate gasesti ceva interesant:)