| Caraman_Niko_1997 a întrebat:

Cam cat ar costa un lant din aur cu numele Nicoleta sau Nico?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pretul este dictat de costul manoperei de gravare/litera, de greutatea lantisorului si de calitatea aurului.Mai mult, pretul este diferit de la un atelier la altul, de la o localitate la alta.In concluzie, pentru a sti pretul trebuie sa mergi la un atelier de bijuterie.

| LaLaura a răspuns:

Http://malvensky.ro/......necklace-4
Dar cred ca gasesti si mai ieftin pe alte siteuri dar nu stiu cat de adevarat e aurul si daca e un site serios.
Pe acest site am comandat si eu si e serios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pretul aurului e la gram asa ca depinde cat de greu si de pur e aurul din lant

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

De la 3 la 5 litere (+200 RON)
de la 6 la 8 litere (+400 RON)
Cam asa ar fi preturile

| Mihnea_Coserea_1998 a răspuns:

Daca e pur...370 lei pe comanda cu nume, cam asa