| NicolethaNico a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.
Am o pagina si cand postez poze ma semnez cu Nico, sincer m-am pictisit ca e prea simpu sa zic asa dat tot cu numele acesta as vera de la Nicoleta. Ati putea sa ma ajutati sa imi dati o idee? Funda la cea mai frumoasa :*

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Nicoll sau Nicollette, Nicollete sunt super faine, Nik, Niko, Niky, Nyk...

| RefinedStrings a răspuns:

Intra pe facebook pe: Refinedstrings, cauta pozele din albumul Canon Eos, si vezi acolo ce este un TAG. In photoshop iti poti crea unul. Al meu este: RefinedPictures.
Poti sa iti pui orice vrei, de la MeAKAPhoto, pana la NPhoto.

| NicolethaNico explică (pentru RefinedStrings):

Si daca poti sa imi spui si mie ce inseamna MeAKAPhoto-NPhoto ca inca nu am mai auzit big grin

| RefinedStrings a răspuns:

Aka = Also known as.
Adica eu: mai cunoscuta si sub numele de fotografie. happy