| Equilibrum a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa imi schimb numele unei firme?

Răspuns Câştigător
| canarita a răspuns:

Pai acum cand se schimba numele firmei se schimba intregul act constitutiv, ma interesez si-ti spun, ca sunt jurista, in jur de 200 ron era ultima data

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

RASPUNSUL CEL MAI CORECT ESTE UNUL SINGUR.Solicitati acest lucru la Camera De Comert de care depindeti unde ve-ti primi toate informatiile necesare solicitarii dumneavoastra, succes.

| alexam a răspuns:

Destul... eu am patimit multe cu aia de la Registrul Comertului! Iti vine sa ii dai in judecata de cat de idioti sunt, si te dezinformeza! Asa ca te duci si te inforezi, dar vorbesti cu mai multe persoane de acolo, sa vezi ce de variante! Apoi te duci la Director sau Directoare si il/ o intrebia si pe ala/ aia... BAFTA MAXIMA! Traim in Romania si asta ne mananca TOTI NERVII! Mai mult de 250 lei nu cred ca fie... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Adresează-te Camerei de Comerț din localitatea ta.
Pa, pa.