| MITZANUL a întrebat:

Cand iesim din "criza" si cum?

13 răspunsuri:
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Se pare că unii au ieșit din criză; alții nu happy.

| bobodanlili a răspuns:

In 24 dec 2012 pentru ca vine sfarsitu lumii

| viorel6 a răspuns:

Nu o sa iesim anul asta e clar si la intrebarea cum? dandusi base demisia

| AndraNicoleta a răspuns:

Romania a iesit de mult din criza laughing
Va mai urma una pe la sfarsitul anului.

| MITZANUL explică (pentru bobodanlili):

Aha! Ma apuc de vandut dispozitive anti sfarsit!

| bobodanlili a răspuns:

Ai scoate ceva de la bunicamea ca ii e mai frica de moarte decat mie

| mgtow a răspuns:

Cand se vor reuni toti conducatorii tarilor din UE cu Obama si spun ca nu mai vor sa mentina criza in picioare.

| MITZANUL explică (pentru viorel6):

Chiar crezi ca asta e solutia? Cine ii ia locul?

| MITZANUL explică (pentru mgtow):

Ce legatura are? Oricum, tare muzica in playlistul tau!

| mgtow a răspuns (pentru MITZANUL):

Cand s-a produs prabusirea economiei toti conducatorii din tarile UE si cele care nu faceau parte din UE s-au dus la casa alba si au vorbit cu Obama in secret (nimeni nu a avut voie sa filmeze si sa difuzeze pactul care l-au vorbit dar ceva a iesit la iveala). Din cate se stie au ajuns la un acord sa se produca aceasta criza economica dar nu stim cati ani au programat sa fie asa si nu inteleg motivul crizei (probabil lumea facea multe imprumuturi si au zis sa le mai puna capac ca au trait prea bine). Romania are economie buna dar conducator de proasta calitate care nu merita sa fie numit presedinte; melodiile care le am eu au rostul lor in viata (cele romanesti in special).

| MITZANUL explică (pentru mgtow):

Din punctul meu de vedere "criza " e pentru determinarea celui mai "tare din parcare" prin subjugarea economica (vezi Grecia, etc) si informationala (ACTA) si nu se va termina pana la clarificarea acestei situatii prin diverse mijloace (chiar un razboi). Sa stii ca ascult melodiile din lista ta si chiar imi plac.

| mgtow a răspuns (pentru MITZANUL):

Acta nu a fost aprobata de parlamentul de la comisia europeana si nu va fi aplicata in tarile membre ale UE, eu ma gandeam sa trag melodiile astea cand plec pe tir (in viitor vreau sa ma angajez in domeniu) dupa ce fac scoala.

| danzel_7798 a răspuns:

Abia a trecut primul val din criza, iar al II-lea val o a fie si mai greu( daca ne amintim de criza din anii 30", valul 2 a fost mult mai greu) si cred ca se va ajunge la crearea unui guvern unic mondial care sa coordoneze toate resursele mondiale, de fapt asta se si urmareste de catre marii conducatori prin adoptarea unor masuri anti-economice!