| BrokenBarbie a întrebat:

Cand iti faci cont la o banca ce suma trebuie sa depui in cont? poti opta pentru internet banking in momentul in care faci contul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de regulile fiecarei banci, de obicei pana la 50 lei. Da, se poate opta. Pentru detalii poti vedea regulile de la banca undre vrei sa-ti deschizi contul, pe site-ul oficial al acesteia. Orientativ te poti uita aici: https://www.bcr.ro/......tal.portal akp&popup_desk=bcr_ro_0785&otherPopup=1&_windowLabel=LABEL_POPUP_1. Succes si numai bine!