| darkhell217 a întrebat:

Cand primesti un transfer de bani money gram, se pot transfera banii direct in contul de credit? Cum as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Money gram nu face transferuri bancare!
Tu mergi la Money Gram si-ti ridici suma de bani in lei sau valuta si apoi mergi la banca ta, sa-i depui in cont.
Ca sa eviti acest inconvenient pentru tine, care oricum ar fi mult mai usor de rezolvat si fara comisioane bancare, roaga persoana care iti depune banii, sa faca plata direct in contul tau bancar, nu la Money Gram sau western Union.

1 răspuns:
| gheorghe699 a răspuns:

Da,se poate indicandu-i celui care ti trimite numarul de cont in care sa-i vireze