| ninita a întrebat:

Cand reincepe romanii au talent ca aflai ca in searra asta e dansez pentru tine

Răspuns Câştigător
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Pai Romanii au talent o sa mai fie pe 25 aprilie, marea finala, dupa aia o pauza.Si cred ca o sa inceapa mai incolo sezonul II, pentru ca am auzit in emisiune spunandu-se ca acesta e sezonul I, iar daca e I presupun ca o sa fie si II
funda?

7 răspunsuri:
| Michelle13 a răspuns:

E pe 25 aprilie (luni)

| pwp a răspuns:

Pe 25 aprilie.

| andreea1523 a răspuns:

Buna happy
O sa inceapa pe 25 aprilie (luni) si o sa fie finala :d.
Fundaa?:O3

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pe 25 aprilie, marea finala happy.

| Andreea6031 a răspuns:

Pe 25 aprilie e urmatorul si ultimul episod din acest sezon. De azi incepe Dansez pentru tine, al 11 sezon.

| BăiBăiatule a răspuns:

Salut.o sa mai fie doar un episod.pe 25 o sa fie finala!

| StefanCS a răspuns:

Pe 25 aprilie funda>?love struck