| penita a întrebat:

Cand vine comanda de pe eMAG

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

DAca nu au multe comenzi, vine in 3-4 zile, poate chiar mai repede.
De pe evomag mie mi-a venit in 2 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca ei comercializeaza produsul sau altii, care folosesc marketplace-ul lor. La fiecare produs in parte scrie de cine este comercializat. Pe langa asta depinde si de disponibilitatea produsului.

| DrGoogle a răspuns:

S-au cam stricat astia de la eMAG si eu am primit o comanda dupa 3 saptamani pe care normal am refuzat-o happy

| Necunoscutu92 a răspuns:

Cateva saptamini depinde si cate comenzi au inaintea ta

| Lukasz a răspuns:

Depinde, dar de obicei vine greu, cel putin la mine a venit intr-o saptamana iar la tatal meu in 2 saptamani. Depinde de unde trimite si unde locuiesti tu.

| ErlicEdward1900 a răspuns:

Pai comanda de pe eMAG vine cand ajunge