| cristi102 a întrebat:

Care ar fi afacerile profitabile pe timp de criza. Va rog sa raspundeti

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Pacat ca esti baiat: Avon

5 răspunsuri:
| EdmondDantes a răspuns:

Cas a de pariuri prin franciza, 2000 euro!

| mirunaana a răspuns:

Afacerile mici sunt afacerile de criza.cum ar fi un fast food...sau in orice caz...afacerile mici sunt de viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac vrei sa fi reprezentant de vanzari, noi iti putem trimite marfa, tu gasesti clieti si iti iei comisionul.
Poti sa ne scrii la
m142541@yahoo.com

| Bursache a răspuns:

Bravo, buna intrebare pentru. cineva de varsta ta ( daca esti cel din poza).

| stroedaniel13 a răspuns:

Pe timp de criza ar fi orice afacere in care vinzi ceva care sa rezolve o probmela si sa ai si cel mai mic pret.

Citeste mai mult despre afacerile profitabile ale momentului pe http://www.afaceri-profitabile.com