| britneyss a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna metoda sa faci bani?

Răspuns Câştigător
| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna, sa cersesti laughing.
Zilele trecute aveam mana bandajata pentru ca m-am lovit urat la ea, mai mai sa o ruplaughing.
Si stateam cu ea ca si cersetorii laughing cu mana intinsa, bine ca la nivelul feselor laughing.
Si il apuca pe iubitul meu chefu de caterinca, si imi ridica mana si ii zice la o babuta ceva de genu :
Dati doamna un ban, ca a gonit'o masa de acasa, nu a mai mancat de 5 zile, e satula de 5 minute laughing.
Si 'am facut cu 50 de bani rolling on the floor) 10 bani rolling on the floor).
Deci e eficient chiar daca te vede lumea imbracata bine rolling on the floor).
Cu drag, Diana.

14 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Nu stiu cea mai buna, dar stiu ca cel mai bine este sa ai un venit pasiv. Adica sa nu muncesti si sa primesti bani. Un venit pasiv il poti face foartte usor din sisteme e MLM. Te bagi intr-un program de afiliere si instrii afiliati. Bafta.

| foxi a răspuns:

La cum ai avatarul...sexul contracost! 10*50=500, timp de lucru 150 de min maxim!

| Lora a răspuns:

Muncesti si vin banii

| pwp a răspuns:

Munca

| Shameless a răspuns:

Prostitutie?

| Hombre a răspuns:

Daca ai avea o constitutie corporala ca cea de la avatar ai rezolva repede problema banilor, altfel gandire, si munca.Cineva spune "munca cinstita" s-o creada el/ea poate doar parteneriat corect in relatia prestarii muncii, nu exista cinste ci doar intelegeri intre parti.Mai exista o cale daca ai muschi si curaj, dar este in afara legii, jaful.

| Anileda a răspuns:

Sa muncesti, banii nu cresc in copaci...

| Jorj a răspuns:

Fura cat poti happy

| Byclick a răspuns:

Cea mai buna sau cea mai cinstita? Cea mai buna e sa muncesti dar sa fii si putin mai destept, sa nu muncesti ca prostu pentru un pachet de stixuri. Daca nu, la furat tata! Ca suntem in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristidiaconu_19 cea mai veche meserie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare care exista in acest moment : http://bit.ly/a2Xl2Q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostitutiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| DanDannn_9120 a răspuns:

Munca.munca si doar munca.sau daca vrei sa risti mult, poker pe net (nu recomand)

| iza_4323 a răspuns:

Munca cinstita