| WAT a întrebat:

Care stie unde pot gasi un loc de munca pentru studenti in focsani de preferat inpartit pliante... stiti voi... dau fundawinking

1 răspuns:
| Andrei5541 a răspuns:

Salut! Sper ca ti-ai gasit un loc de munca laughing au trecut cativa ani.
In orice caz, pentru a face cv bani in plus pe luna pe langa job, poti folosi aplicatia My Daily Cash, o gasesti aici https://rushingfolder.com/show.php?l=0&u=698164&id=41098&tracking_id=, poti face intre 5 si 20 euro pe saptamana in functie de timpul dedicat ei, in aceelasi timp iti faci un plan financiar si o sa afli pe ce cheltui bani aiurea, mie mi-a folosit asa ca. poate si tie, bafta multa!