| Carmen_2944 a întrebat:

Care stiti site-u de la firma feroviara obb? va rog sa mi-l dati si mie sau daca stiti ceva date de contact pls[-o

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Da-mi o funda te rog happy

8 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Http://www.oebb.at/en/index.jsp

cumva asta? :-s

| Parmalat a răspuns:

Http://www.oebb.at/en/index.jsp
cumva asta? :-s

| Parmalat a răspuns:

Don't worry, ii gasim. Luni sau marti probabil o sa-ti dau datele de contact

| Parmalat a răspuns:

E aiurea, am sunat la ei in Austria dar nu vorbesc engleza.
Din Romania, de la Autoritatea Feroviara Romana nu stie nimeni nimic (desi ei i-au licentiat laughing ).
La CFR S. A. nu raspunde nimeni la telefon dar mai incerc si maine.
Le-am trimis niste mailuri in germana, o sa raspunda pana la urma; de fapt ei opereaza in Romania prin Rail Cargo Austria care e o divizie a lor. Nu se poate sa fie chiar de negasit, au contract cu CFR S. A. deci mai incerc.

| Parmalat a răspuns:

S. C. RAIL CARGO ROMÂNIA S.R.L.
Adresa: Şos. Odăii nr. 62-68, în terminalul
birouri, hală, judeţul Ilfov
075100 – Otopeni
Tel: +4021-350. 37. 62
Fax: +4021-350. 37. 68
E-mail: gratian.calin@railcargo.ro

i-am gasit prin Organismul de Licente Feroviar Roman (OLFR) le-am spus ca am un transport de ceramica si merge la Viena si sa-mi dea si mie datele lor de contact laughing
:*

| Carmen_2944 explică:

De asta si eu am dat, numai ca aveam nevoie de ceva site sau macar niste date de contact din Romania ...numai ca firma este noua aici si nu prea are asa concurenta ca si gfr dar totusi de niste date de contact as avea nevoie

| Carmen_2944 explică:

Mersi foarte mult >big grin

| Carmen_2944 explică:

Mersi foarte foarte foarte mult>D:big grin