| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt pasii de executare silita a garantiei de catre banca?

3 răspunsuri:
| scootsie a răspuns:

Daca nu platesti ratele un anumit nr. de zile... e primul pas... Apoi, obligatoriu banca trebuie sa-ti faca notificari prin care sa-ti comunice situatia neplatii tale...Si daca nici atunci nu-ti platesti datoriile banca iti inainteaza dosarul la pentru. executare silita deoarece contractul are titlu executoriu. Fereasca Dzeu sa ajungi in situatia aceasta!

| maryana5 a răspuns:

Paih mai intai trebuie sa-ti platesti darile worried
xoxoo, mary peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa 90 de zile primesti notificarea.