| Ionut123987 a întrebat:

Care sunt preturile la care ați cumparat/printat dumneavoastră poze 10×15? Ce părere aveți despre comenzile online de acest gen?

3 răspunsuri:
| RaidenRO a răspuns:

4 lei pentru o poza. Dacă faceți și albume și o să aveți o reclama buna o sa fiți căutați de clienți

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Pai la 1 leu, sau in jur de un leu.

| Ionut123987 explică (pentru RaidenRO):

Eu le printez la 1 leu, oferindu-le clienților pana la 40% reducere în funcție de câte poze comanda. La comanda de peste 200 de poze oferim cadou un album. Am 15 ani și abia de o săptămână am început și pot sa zic ca merge destul de bine, sincer nici nu ma așteptam. Am început doar cu vechiul laptop și o imprimanta pentru care am adunat bani ceva timp. Cu timpul dacă o sa meargă tot asa bine o sa încep sa vând și huse, Căni, Tricouri etc cu poza si text.