| scorpionull a întrebat:

Ce parere aveti de hainetari.ro? A cumparat cineva de pe acest site? Sunt seriosi? Am vazut ca preturile sunt destul de bune, Multumesc!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Alea preturi OK? Hai sa fim seriosi. Daca nu vrei sa fii furat pe fata, NU iei haine online din Romania. Uite de exemplu pe sportsdirect.com la haine ca lumea la preturi de ocazie.

| catutzu95 a răspuns:

Salut. Da am cumparat eu si sunt foarte seriosi si preturile sunt Ok pentru toate buzunarele si marfa e de calitate. Sper ca ti-am fost de ajutor.