| AlexBmxRider a întrebat:

Ce parere aveti de siteul online-tel.ro? A-ti cumparat ceva de acolo? A decurs totul bine? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei ceva serios cumpara de la eMAG, cel, quickmobile etc nu te complica cu siteuri din astea anonime. poate nu iei teapa dar la garantie sigur ai sa ai probleme

| AlexBmxRider explică (pentru suntserios):

Vazusem ca la online-tell.ro au preturi mici si ma tenta sa comand de acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Site urile de genul au preturi mai mici pentru ca de obicei sunt produse aduse de prin afara si probabil nu luate direct de la producator, ceea ce face si probleme la garantie

| dikaaa a răspuns:

Mai bine nu cumpara daca nu il poti returna, vb cu proprietaru sa iti dea garantie