| SingleForOne a întrebat:

Care sunt principalele specializări ale TBI bank (sau planul de afaceri), serviciile financiare pe care se bazează cel mai mult?
Aș dori să știu cel puțin 3 dintre ele, și mai argumentat, vă rog!
De exemplu, credite, afaceri, debit, investiții, depozite, etc.
Ofer fundă pentru cel mai bine argumentat răspuns!

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Este o Banca. E acelasi sistem ca la toate Bancile. Acum poti sa-ti faci tema.

| Mihai0101 a răspuns:

Specializarea lor e sa aiba dobanzi astronomice la credite nu recomand! Incearca BRD banca Transilvania CEC bank etc