| theprettylittleliars a întrebat:

Care telefon este mai bun BlackBerry curve 8520 sau Samsung Galaxy Mini?

Răspuns Câştigător
| Maximan a răspuns:

Samsung Galaxy Mini este de 3 ori mai bun decat Blackberry.La jocuri tot Samsung este mai bun.Si in plus, tastatura este prea mica sivei gresi litera des.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Iti garantez ca Samsung Galaxy Mini este cel mai bun dintre acestea, deoarece ai multe beneficii in plus, si poti sa iti dai aplicatii jos de pe internet gratuit, iar pe BlackBerry nu poti.

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna.
Sunt bune ambele.
Depinde si de personalitate.
O persoana mai finuta ofteaza pentru un Samsung Galaxy Mini, o persoana mai altfel ofteaza pentru BleckBerry.