| Deea_9987 a întrebat:

Am si eu o întrebare :d. Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg intre samsung galaxy mini sau blackberry curve 8520. Voi care ma sfatuiti sa il iau? Acum nu stiu care dintre ele este mai bun :s. Raspundeti va rogg puppy dog eyes. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns >big grin

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Blackberry pentru ca arata mai bine, e mai performant, mai fain.
Samsung Galaxy mie una nu-mi place.

6 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Blackberry daca vrei ceva frumos

| Evolution a răspuns:

Eu zic BlackBerry pentru ca il am si eu whistling

| ElShaarawy a răspuns:

Eu crred ca mai bun e un Samsung Galaxy Miniwinking Acum e alegerea ta...

| PsychSţev a răspuns:

Blackberry. Dă-mi fundă cibernetico că-ţi dau un super-fund. Îţi dai tu seama cine sunt. laughing
P.S.: Şi dacă primesc "stupid" care-i faza? yawn

| PsychSţev a răspuns:

@JBDeea : Tutănştain vezi cum eşti? waiting

| Deea_9987 explică:

@PsychSţev dacă ai zis " BlackBerry " crezi că dau fundă? rolling on the floor.

Oricum ştiu că BlackBerry e mai marfă love struck