| Chuck a întrebat:

Care vi se pare cea mai rapida(amuzanta/reala.) metoda de a face ceva bani? Nu avere dar, cand am zis bani, m-am referit la sume relativ mici, nu zeci/sute/etc. de milioane.

12 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca ce-a mai amuzanta a fost http://www.milliondollarhomepage.com :P
Shin.

| canarita a răspuns:

Creeaza si tu ceva ieftin, unicat si fain care sa se vanda...creativitatea este pe locul unu, de-aia oamenii cu imaginatie ajung sa castige milioane atunci cand pun in practica ceea ce gandesc.
Un mic exemplu: intr-o zi aveam 5o de lei, m-am gandit cum sa fac din ei 100 de euro. Am cumparat 10 maieuri cu 3 lei, accesorii, le-am facut unicat si le-am vandut cu 35 si 40 ron. Nu faci milioane, dar din nimic am facut ceva...si asta e una din cele mai simple idei. Bafta! Dar zi-mi si mie de curiozitate, cati bani vrei sa faci si in cat timp?

| Chuck explică:

Intrebarea este: "Care vi se pare?". Nu este : "Ma ajutati si pe mine sa fac niste bani repede? Ca sunt in pana de idei si putin cam retardat."

Repet: NU vreau sa fac bani. (Nu prin metoda asta de a intreba lumea de pe un site. ) Intentia a fost de a crea un subiect de discutie.

| sese a răspuns:

Incearca cersitul; meserie veche si banoasa.Totul este sa te intelegi cu "nasii" de zona.

| Silvia a răspuns:

Spargi o bancawinking

| DMV a răspuns:

Imparte fluturasi, numara traficul in intersectii, doneaza sange, fii artist la metrou, participa la sondaje platite

| Bishop a răspuns:

Sa conduci un drichee hee nu o fac prea multi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JackieSue a răspuns:

Imparte fluturasilaughing.

| Frogie a răspuns:

Rapid...iesi in strada si intanzi mana rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spargi o banca un bancomat dar sa ai gruja sa ai cu tine... un pistol de jucarie

| bubukid a răspuns:

Eventual apucate de trafic de droguri sau omor pentru bani laughing

cred ca ma uit prea mult la telenovele