| Alin4uuu a întrebat:

Cat costa fisa medicala de facut pentru a te angaja?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In jur de 80-90 de lei.Dar normal costul trebuie suportat de catre angajator.Prin lege.

| Alin4uuu explică (pentru darrio2007):

Auzi nu stii ce acte imi trebuie pentru aceasta fisa?

| darrio2007 a răspuns (pentru Alin4uuu):

Adeverinta de la medicul de familie precum ca nu ai boli cronice.Un dosar medical pe care ar trebui sa ti-l dea firma.Eu le-am facut la un centru Irina pe toate.Plamani,sange,oftalmo,neuro,audiometrie.Pentru meseria mea.Si psihologic.La un alt cabinet.

| Alin4uuu explică (pentru darrio2007):

Mersi mult ai avut dreptate m-a costat 84 leiwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Alin4uuu):

Imi pare bine ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

100 lei fara sa te vada macar

| GEEK a răspuns:

Hallu. :3

Cam 80-90 de lei. >; dd<

Biie. :3

| Cipri1993 a răspuns:

De la medicul de familie? nu e mult 5-10 lei

| darrio2007 a răspuns (pentru Cipri1993):

S-a referit la toata fisa medicala.Nu numai de la medicul de familie.

| bogdhanel a răspuns:

La noi in oras intre 30 si 50 lei. depinde de tariful medicului.