| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un iphone4 s (vreau pareri doar de la cei care au telefonul asta).

2 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Ii intre 1000 si 1200$ iar in euro c-am 800-900

| xsclipici a răspuns:

Eu am happy A costat 35 de milioane fara abonament... Cu abonament este mai putin! Cameva pareri... mmmm :
- Se aude foarte bine cand inregistrezi
- Pozele ies MIIIINUNAT ♥
- O ai pe Siriwinking

Dar are si cateva dezavantaje... iTunes. Trebuie sa iti faci cont dar nu este complicat. Apropo, cand ajungi sa iti faci cont de iTunes (pentru ca si eu am-am incurcat la asta si nu sunt singura), la Phone Number pui primele 4 cifre ale numarului de tel si in a doua casuta pui restul happy

Cam atata. Fundiitssa? :o