| ralu_5670 a întrebat:

Cat de mult o iubea ambasadorul pe nini

6 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Intr-adevar o intrebare din domeniul Afaceri & Financiar! Bravos!

| Psihiatra a răspuns:

Mult...in orice caz

| No a răspuns:

.o iubea? Inca o mai iubeste si mereu o va iubi :X Doar ca acum este foarte ranit ( in ultimele ep din Nini de la disney channel ) din cauza ca Nini e "vasa-zica" impreuna cu Victor. Dar la sfarsit, ei se vor casatori, Nini isi va dezvalui identitatea de Nico.dar se vor iubi mult de tot pana la adanci batraneti day dreaming.

| Naspa6969 a răspuns:

Foarte mult. Doar ca el dorea sa se marite cu Selina ca sa uite de ea. Intelegi?

| puffika a răspuns:

Da.da nu are ce-i face daca ea isi pune in cap ceva, dar o sa se termine cu bine.

| sava_7534 a răspuns:

Da ambasadorul o iubea pe nini. ca in ultimul se casatoresc