| anonim_4396 a întrebat:

Cat înseamnă 207.660, 00 RON?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Adică 207.660 de lei. În ce vrei să-i transformi? În euro, ar însemna 42.143 de euro, în dolari americani ar însemna 50.000 de dolari americani iar în ruble ar însemna 3.639.981 de ruble rusești.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Cat înseamnă 207.660, 00 RON?"
Inseamna atat cat scrie: doua sute sapte mii, sase sute șaizeci de roni (lei).

"Miliardele vechi" nu mai exista, au fost eliminate cu 10 ani in urma, iar cine le mai are, se joaca cu ele monopoly, fiindca sunt iesite din uz si nu mai au nici o valoare.

| sierra1 a răspuns:

Vreo patrujdeii de euro

| sierra1 a răspuns:

Aha, acu ințeleg, te faci că nu știi, ca să exersezi un anumit rol, in perspectivă...

https://www.tpu.ro/......e-buna-in/

| gabicoo a răspuns:

O noapte la poker și la cu..rve!

| cfrtobias a răspuns:

207.660, 00 lei

| Feri5 a răspuns:

Vreo 42 de euro

| hacktek a răspuns:

Fereasca'ma Dumnezeu... ce specimene pe aici. Brrr!

| daniel889 a răspuns:

2 miliarde ma! Doh!

| AlexandraElene9009 a răspuns:

In dolari

| AlexandraElene9009 a răspuns:

Uitați va la nume.Ma joc de plictiseala cu prietena mea Adv sau provocare și ne dam provocări sa pune diferite întrebări pe TPU. Evident ceva penibil.Prima data mi-a dar o suma de lei și sa întreb cât înseamnă acea sunt in lei. După am scris eu in dolari pentru ca lumea sare pe tinecryingCalmați va mai