| XTaZzy a întrebat:

Cat timp dureaza pana imi pot lua banii de la BT dupa ce au fost transferati de la o banca cu acelasi nume?
P. s: de la western wnion la BT este mai rapida tarnzactia? dau ce se poate la profil big grinwinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai rapid transfer este intre doua unitati ale aceleasi banci, de regula ii poti ridica in aceeasi zi, mai ales daca au fost transferati dimineata. Numai bine!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

BT a semnat cu wu un parteneriat de colaborare[acum cateva zile]. conform contractului, transferul se va face instantaneu.